StomAnia

Stomatologia

Nasz zespół

Stomania od ponad 10 lat świadczy szeroki zakres usług stomatologicznych, począwszy od profilaktyki poprzez stomatologię zachowawczą, stomatologię estetyczną, endodoncję, leczenie dzieci i młodzieży oraz chirurgię stomatologiczną.

Nasz Gabinet jest szczególnie przyjazny dzieciom. Wkładamy bardzo dużo pracy i zaangażowania aby nasi najmłodsi pacjenci czuli się u nas swobodnie.

Wykorzystujemy najnowsze technologie w leczeniu stomatologicznym. Bazujemy na wiedzy zdobytej na licznych kursach i szkoleniach. Stosujemy najwyższej jakości materiały i sprzęt stomatologiczny. Pracujemy na najnowocześniejszym unicie, który jest przystosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta. Leczenie przeprowadzamy w powiększeniu specjalistycznych lup, dzięki czemu zapewniamy największą precyzję zabiegów.

W gabinecie jest możliwość skorzystania ze znieczulenia komputerowego, które sprawia że podanie środka znieczulającego jest bezbolesne.

Dysponujemy radiowizjografią cyfrową i wykonujemy punktowe zdjęcia RTG na miejscu.

Zabiegi higienizacji są przeprowadzane przez wykwalifikowaną higienistkę stomatologiczną, która wykorzystuje najnowocześniejszą na rynku piaskarkę i skaler firmy EMS zgodnie z teorią Bioguided Therapy.

Gabinet jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, a przed placówką są wydzielone bezpłatne miejsca parkingowe, w tym miejsce dla osób niepełnosprawnych.

W gabinecie można płacić kartą płatniczą.

Zapraszamy serdecznie.

Dokumenty do pobrania


Anna Szynol-Musioł
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Oddziału
Stomatologicznego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu