StomAnia

Opinie

Dla wszystkich którzy mają uraz z dawnych lat do stomatologów
i dla tych którym leczenie zębów kojarzy się z największym koszmarem życiowym polecam Panią Anię. Jest perfekcyjna, leczy bez zarzutu, pożartuje co rozładowuje napięcie a co najważniejsze - NIC NIE BOLI, serio! Polecam z czystym sumieniem.

Izabela Milik

Polecam wszystkim gabinet stomAnia, profesjonalna i życzliwa obsługa, świetny stomatolog z uprzejmym i niestresującym podejściem do pacjenta, który zna się na swojej specjalizacji.

Ania

Wielkie uznanie dla Pani doktor - nasz 2,5 - letni syn odzyskał wybitą
w przedszkolu jedynkę w 20 minut! W miłej i profesjonalnej atmosferze - polecam każdemu! Moi synowie wreszcie lubią chodzić do dentysty, sukces na całej linii.

Agata Żurek

Dzięki profesjonalizmowi i życzliwości Pani Doktor wiem już, że wizyta u stomatologa nie musi wiązać się ze stresem. Nie bez znaczenia jest też nowoczesny, estetycznie urządzony gabinet, w którym panuje miła atmosfera. Jednym słowem - miejsce godne polecenia.

Natalia

Bardzo chciałabym podziękowac za wspaniałą opieke i leczenie w gabinecie stomAnia. Pani doktor zawsze traktuje nas od poczatku do końca jakby leczyła swoje zęby. Moja mała córcia Julia z uciechą siada na fotel mimo strachu bo wie, że dostanie różową plombę. Z miłą chęcią polecę ten gabinet wszytskim znajomym ze względu nie tylko na dobre ceny ale także za wspaniałą troskę o moje i mojej rozdziny zdrowie.

Monika Więckowska

Pani Doktor Anna Szynol-Musioł ma wspaniałe podejście do dzieci, nawet bardzo małych. Mojemu synkowi wyleczyła ząbek bez problemu.
W nagrodę otrzymał nalepkę i dyplom dzielnego pacjenta, który wisi
w jego pokoju.

Justyna Rudner

Nie znam drugiego stomatologa wkładającego tyle pasji w to co robi.

Krystyna Niedźwiedź

Mój 5-letni Oliwier chce swoje ząbki leczyć tylko u Pani Ani.

Hanna Żurawska

Świetna dentystka, wie co robi.

Marta Kuczia

Zawsze do niej chodzę, bo nigdy mnie nie boli, gdy leczy mi zęby.

Wiktor Musioł