StomAnia

Stomatologia

Nasz zespół

Jako dentysta z 10 letnim stażem pracy prowadzę własną działalność medyczną zlokalizowaną w dwóch gabinetach:

Świadczymy szeroki zakres usług stomatologicznych zaczynając od profilaktyki poprzez stomatologię zachowawczą, endodoncję, stomatologię estetyczną, leczenie dzieci i młodzieży, ortodoncję oraz chirurgię stomatologiczną.

Gabinet w Mikołowie jest szczególnie przyjazny dzieciom stąd znaczny procent naszych pacjentów stanowią najmłodsi. Wkładamy bardzo dużo pracy aby nasze pociechy czuły się u nas jak w domu. Dzięki temu opuszczają nasz gabinet z uśmiechem na twarzy odznaczeni medalami i dyplomami za odwagę.

Jesteśmy otwarci na nowe technologie w leczeniu stomatologicznym. Stosujemy nowoczesne metody leczenia bazując na wiedzy zdobywanej na różnego rodzaju kursach i szkoleniach w kraju i za granicą.

Największą uwagę skupiamy na jakości świadczonych usług. Korzystamy z najnowszych materiałów dostępnych w stomatologii zachowując przy tym rewelacyjną cenę świadczonych usług.

Planując wizytę w naszych gabinetach wszyscy pacjenci mogą liczyć na indywidualne podejście i terminy dostosowane do ich potrzeb.

Zapraszamy!

Dokumenty do pobrania


Anna Szynol-Musioł
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Oddziału
Stomatologicznego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu